Αποτελέσματα 30 ων Αιγαιοπελαγίτικων Αγώνων στίβου στην Κω.

Δημοσιεύτηκε στις 23/10/2018    

Πραγματοποιήθηκαν με επιτυχία το Σάββατο και την Κυριακή 20-21/10/2018 οι 30οι Αιγαιοπελαγίτικοι αγώνες στην Κώ. Οι φετινοί αγώνες είχαν επετειακό χαρακτήρα, αφού συμπληρώθηκαν 30 χρόνια για το σημαντικότερο αθλητικό γεγονόςτων νησιών του Αιγαίου που έχει καθιερωθεί όχι μόνο στη συνείδηση της αθλητικής νεολαίας, αλλά και στο σύνολο των τοπικών κοινωνιών του Αρχιπελάγους. Στο πλαίσιο αυτό έγιναν παράλληλες εκδηλώσεις όπως έκθεση με φωτογραφικό υλικόπαλιών και νέων πρωταθλητών, αντικειμένων από όλες τις διοργανώσεις καθώς και προβολή σύντομου videoμε την ιστορία των αγώνων.Τιμήθηκαν οι πρωταθλητές και οι πρωταθλήτριες Μερούσης, Ν. Ξάνθου, Α. Τσιολακούδη,Μ. Μερτζανίδης και Χρ. Ιακώβου  που ξεκίνησαν τα πρώτα τους αγωνιστικά βήματα μέσα από αυτούς τους αγώνες.

Τιμήθηκαν, ο πρώην Υπουργός Αιγαίου Κ. Σφυρίου από τον Υφυπουργό Αιγαίου και Νησιωτικής Πολιτικής Ν. Σαντορινιό, για την συνεισφορά του ως υπουργός Αιγαίου στην σύγχρονη αναβίωση των αγώνων ( 1986 ), ο εκλιπών πρόεδρος του ΣΕΓΑΣ Γ. Κατσιμπάρδης από τον πρόεδρο του ΣΕΓΑΣ Κ. Παναγόπουλο. Την πλακέτα παρέλαβε το μέλος του Δ.Σ του ΣΕΓΑΣ Μ. Παυλούς προκειμένου να την παραδώσει στην οικογένεια του εκλιπόντος και ο Γενικός Γραμματέας του ΣΕΓΑΣ Β. Σεβαστής από τους προέδρους των τεσσάρων Αθλητικών Ενώσεων του Αιγαίου ο οποίος, τότε, με την ιδιότητα του Τεχνικού Ανάπτυξης υπήρξε ο εμπνευστής αυτής της ιδέας.

Τα σωματεία της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ έκαναν εξαιρετική εμφάνιση, αναλογικά και με την αριθμητική συμμετοχή τους, γεγονός που αποτυπώνεται τόσο στη συλλογή μεταλλίων, στις διάφορες θέσεις που κατετάγησαν οι αθλητές-τριες αλλά και στη συνολική βαθμολογία, με τον Παγχιακό Γ.Σ να βρίσκεται στην 1η θέση της γενικής βαθμολογίας με 84β.

11 Χρυσά, 10 Αργυρά και 6 χάλκινα η συγκομιδή των μεταλλίων.

Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία στο συνημμένο αρχείο .xls.

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Α΄ ΗΜΕΡΑΣ
30ων  ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΩΝ  ΑΓΩΝΩΝ  ΣΤΙΒΟΥ
ΚΩΣ      20  -  21  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2018  -  ΝΈΟ    ΣΤΑΔΙΟ  ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ   ΚΩ
ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ ΑΝΕΜΟΣ
100Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 1994 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 13.51 7
2 ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 13.62 5
3 ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 13.78 4
4 ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ 2003 ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ. 13.90 3
5 ΒΗΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 13.98 2
6 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 14.30 1
7 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 14.73
8 ΤΟΥΛΟΥΠΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 14.74
9 ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2002 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 14.76
10 ΖΟΥΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ 15.06
11 ΠΗ ΕΛΕΝΗ 1996 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 15.15
12 ΛΑΜΠΡΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1983 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 15.42
100Μ.ΑΝΔΡΩΝ
1 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ. 11.81 7
2 ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1997 ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ. 11.85 5
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 12.09 4
4 ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 12.16 3
5 ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 12.18 2
6 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 12.22 1
7 ΛΑΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1987 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 12.45
8 ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 12.50
9 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1998 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 12.82
10 ΛΟΥΜΠΑΡΔΕΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 13.07
11 ΜΟΣΧΟΣ ΜΟΣΧΗΣ 1983 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 13.08
12 ΔΟΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 13.61
13 ΚΑΡΑΜΠΕΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 14.00
14 ΧΑΣΑΙ ΕΡΙ(ΜΕΡΙΦΑΤ) 1999 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 15.44
ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 13,9Ο 7
2 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1995 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 12,5Ο 5
3 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1990 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 10,9Ο 4
4 ΤΖΑΛΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 9,35 3
5 ΣΚΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1979 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 8,85 2
6 ΓΛΥΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 8,6Ο 1
7 ΑΓΙΑΣΜΑΤΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 1980 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 7,8Ο
8 ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 7,3Ο
1000Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
1 ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 3.07.64 7
2 ΜΠΑΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 3.18.02 5
3 ΜΗΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.23.90 4
4 ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.24.53 3
5 ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3.28.63 2
6 ΧΕΙΛΑ ΑΝΝΑ 2004 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 3.29.39 1
7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 3.35.71
8 ΜΠΛΕΤΣΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 2004 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.45.71
9 ΣΙΤΑΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 3.50.17
10 ΚΟΥΣΑΘΑΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.58.99
11 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2004 ΑΣ ΠΛ.ΜΗΛΟΥ ΙΕΡΑΞ 1960 4.05.98
ΑΚΟΝΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 51,14 7
2 ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 49,6Ο 5
3 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 41,8Ο 4
4 ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 40,5Ο 3
5 ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 40,2Ο 2
6 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 39,2Ο 1
7 ΚΑΤΣΑ ΑΛΕΣΙΟ 2001 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 36,1Ο
8 ΚΑΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 35,6Ο
9 ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 32,1Ο
10 ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ 2001 ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ. 26,7Ο
11 ΞΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 22,4Ο
1000Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2.48.15 7
2 ΓΑΛΗΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2.54.50 5
3 ΣΑΤΡΑΤΖΕΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3.00.18 4
4 ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 3.04.25 3
5 ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 3.05.21 2
6 ΚΟΚΟΛΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2004 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 3.05.82 1
7 ΚΡΙΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 3.07.09
8 ΠΑΤΡΩΝΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 3.07.67
9 ΑΚΑΛΕΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 3.08.20
10 ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 3.09.19
11 ΒΕΛΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.11.36
12 ΑΛΜΕΤΑ ΓΚΕΡΑΛΝΤΟ 2003 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 3.13.39
13 ΜΕΚΡΑΣ ΒΑΪΟΣ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 3.17.04
14 ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ 3.17.63
15 ΣΚΟΡΔΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.20.60
16 ΧΟΥΤΕΜΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 4.06.08
1000Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
1 ΚΑΖΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2006 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.20.96 7
2 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.21.71 5
3 ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3.23.27 4
4 ΠΙΖΑΝΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.28.24 3
5 ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 3.36.04 2
6 ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2005 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 3.37.37 1
7 ΚΛΑΔΟΓΕΝΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 2006 ΑΣ 'Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ' 3.39.45
8 ΧΑΨΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.39.68
9 ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ 3.41.66
10 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 3.50.89
11 ΛΑΓΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2005 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 3.51.52
12 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΣΟΦΙΑ 2005 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.56.43
13 ΣΚΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.58.15
14 ΔΡΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ 2006 ΑΣ 'Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ' 4.00.30
15 ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 2006 ΑΕΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 4.00.65
16 ΝΙΚΑ ΣΟΦΙΑ 2005 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 4.05.33
17 ΚΟΥΖΟΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 4.09.51
18 ΓΟΥΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΑΕΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 4.10.08
19 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ 2005 ΠΕΨΑΣ"Η ΡΙΒΑ" 4.12.68
20 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 2006 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 4.16.75
ΒΟΡΙΑ ΣΟΦΙΑ 2005 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ D.N.F.
ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
1 ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ 2003 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 5,11 7
2 ΤΣΟΛΛΑΚΟΥ ΕΡΙΣΑ 2004 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 4,95 5
3 ΣΕΛΙΜΑΪ ΣΑΖΙΡΑ 2004 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 4,91 4
4 ΜΟΥΛΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4,72 3
5 ΤΣΑΛΙΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 4,7Ο 2
6 ΧΩΝΑ ΗΛΙΑΝΑ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ 4,64 1
7 ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4,59
8 ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4,51
9 ΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 4,43
10 ΣΕΡΓΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2005 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 4,43
11 ΣΩΡΟΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 4,41
12 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 4,39
13 ΚΟΥΜΕΛΑ ΕΥΡΥΚΛΕΙΑ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 4,38
14 ΚΑΛΙΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4,36
15 ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2003 ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ. 4,33
17 ΓΙΟΥΣΕΜΟΓΛΟΥ ΖΕΙΝΕΠ 2005 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 4,29
16 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2005 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 4,29
18 ΜΠΟΝΤΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 4,21
19 ΝΑΥΠΛΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 4,19
20 ΚΑΛΛΙΚΑΤΖΑΡΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 4,12
21 ΦΡΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 3,99
22 ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 3,91
23 ΣΙΜΙΝΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ 2004 ΓΑΣ 'Η ΥΓΕΙΑ' ΡΟΔΟΥ 3,88
24 ΣΑΜΨΩΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2006 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 3,74
25 ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2005 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 3,71
26 ΠΑΓΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΡΑΦΑΕΛΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 3,45
1000Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β
1 ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 3.10.63 7
2 ΤΖΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2005 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.10.72 5
3 ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 3.16.74 4
4 ΠΑΪΔΟΥΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2006 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 3.16.79 3
5 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.17.20 2
6 ΦΑΦΑΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 3.19.23 1
7 ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2005 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.24.23
8 ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 3.26.89
9 ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 3.27.85
10 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2006 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.32.02
11 ΒΑΛΙΟΝΤΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 3.33.30
12 ΣΤΕΦΑΝΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 ΓΑΣ 'Η ΥΓΕΙΑ' ΡΟΔΟΥ 3.34.82
13 ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 3.34.93
14 ΝΤΑΛΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2006 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.47.81
15 ΜΑΛΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΣ 'Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ' 3.54.53
16 ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 3.56.48
17 ΤΣΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΣ 'Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ' 3.59.91
18 ΛΟΥΚΙΣΣΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.00.07
19 ΤΡΑΚΟΣΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 4.27.02
ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1 ΑΘΗΝΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 16,70 7
2 ΑΡΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 13,70 5
3 ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 13,10 4
4 ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ. 12,30 3
5 ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 12,05 2
6 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 11,65 1
7 ΡΟΔΕ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 10,75
8 ΣΟΥΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2005 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 10,70
9 ΛΙΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 10,45
10 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2003 ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ. 10,40
11 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 10,25
12 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 10,05
13 ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 10,00
14 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 9,90
15 ΚΑΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 9,00
16 ΞΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 8,90
17 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 8,80
18 ΧΑΛΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2005 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 8,45
19 ΠΥΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2004 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 8,00
20 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΤΕΛΕΉΜΩΝ 2004 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 7,90
21 ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 5,00
400Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 1994 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.00.85 7
2 ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 1.03.08 5
3 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 1.04.14 4
4 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΟΛΓΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 1.04.17 3
5 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 1.04.67 2
6 ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 1.06.08 1
7 ΒΟΓΙΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΑΣ 'Η ΥΓΕΙΑ' ΡΟΔΟΥ 1.09.39
8 ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 1.15.36
9 ΚΑΝΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 1.15.36
10 ΤΣΑΝΤΕ ΜΑΡΙΑ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 1.16.84
ΒΑΜΒΟΥΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΚΥΡΗ
400Μ.ΑΝΔΡΩΝ
1 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ. 52.37 7
2 ΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 52.40 5
3 ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 52.86 4
4 ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 53.32 3
5 ΤΖΙΚΑ ΛΕΟΝΑΡΝΤ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 53.68 2
6 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 55.15 1
7 ΜΩΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 56.06
8 ΣΕΡΓΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 56.61
9 ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 58.88
ΚΟΥΜΑΡ ΜΑΝΙΝΤΕΡ 2001 ΑΟ ΠΑΡΟΥ D.N.F.
ΑΚΟΝΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙ

TAGS

//-->