Ο ΝΟ Χίου έκοψε την βασιλόπιτα του και βράβευσε τους αθλητές του

Δημοσιεύτηκε στις 03/02/2019    

ΙΣΤΙΟΠΛΟΙΑ

  • Γαβριέλα Χρουνεβέχεν για την  συμμετοχή της στην Εθνική Ομάδα Optimist 2018
  • Θεοφάνης Ζήσης  για την συμμετοχή του στην Εθνική Ομάδα Optimist 2018, για την 3 θέση στο Βαλκανικό και την 4 θέση στο Πανελλήνιο άθλημα Ιστιοπλοΐας.

 

ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

Το σκάφος CODEZERO: κατέκτησε την 2 θέση overall στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ανοικτής Θάλασσας ORICA

Το σκάφος DRAGONκατέκτησε την 1 θέση overallστην AegeanRegatta 2018 στην κατηγορία ORC CLUB, με κυβερνήτες τους Παγούδη Μάρκο και Γιάννη Μυτακίδη.

 

 

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

  • Παπαλεωνίδας Κοσμάς – Μαρκέλλος για την κατάκτηση της 7ης θέσης στα 200μ πρόσθιο αγόρια 11 ετών στους  Πανελλήνιους Αγώνες Ιούνιο 2018

 

 

ΠΟΛΟ

  • ΑΝΔΡΙΚΗ : Για την κατάκτηση της 3ης θέσης του Πρωταθλήματος Α1 Ανδρών κατηγορίας την αγωνιστική περίοδο 2017 -2018
  1. Αιβαλιώτης Χαρίλαος
  2. Καραμπέτσος Φίλιππος
  3. Κούτης Σταμάτιος
  4. Γεώργαλος  Αλέξανδρος
  5. Κανδιόγλου Γεώργιος
  6. Καρακάσης Νικόλαος
  7. Μαρουλάς Μάρκος
  8. Μπερτόλης Παναγιώτης
  9. Πανταζόπουλος Ιωάννης

10.Παπουκας Χρήστος

11.Πέττας Ευστάθιος

12.Σωτηράκης Νικόλαος

13.Σωτηριανός Νικόλαος

14.Rustamov Kirill

15.Καζάζης Μιχαήλ

16.Καλαργυρός Νικόλαος

17.Καλογεράκος Παντελεήμων

18.Μόκκας Κων/νος

19.Γδύσης Αθανάσιος

20.Μιμίδης Στυλιανός

21.  Tesanovic Dorde

 

  • ΕΦΗΒΟΙ: Για την κατάκτηση της 2ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων την αγωνιστική περίοδο 2017 -2018
  1. Καρακούρος Ιωάννης
  2. Κούτης Σταμάτης
  3. Βούμβας Πέτρος
  4. Γκιάλης Μιχαήλ
  5. Ψυχιάς Ιαάννης
  6. Φραγκιαδούλης Αργύρης
  7. Καφέζης Ζ
  8. Καφέζης Ι
  9. Μόκκας Κωνσταντινός
  10. Γδύσης Αθανάσιος
  11. Μαρουλάς  Μάρκος
  12. Κλεισσάς Κ
  13. Λαγκώνας Νικόλαος
  14. Καρακούρος Μιχαήλ
  15. Γκίλλας Νικόλαος
  16. Σκαπινάκης Ιωάννης
  17. Κουστουμπέκης Νικόλαος
  18. Σφηκάκης Αντώνιος
  19. Αμπαζής Ματθαίος
  20. Γιαννάς Στέφανος
  21. Παπαγεωργάκης Δημήτριος
  22. Αλάτσης Παντελής
  • ΠΑΙΔΕΣ: Για την κατάκτηση της 3ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων για την αγωνιστική περίοδο  2017 – 2018
  1. Καρακούρος Ιωαννης
  2. Καρακούρος Μιχαήλ
  3. Κουστουμπέκης Νικόλαος
  4. Γκιάλης Μιχαήλ
  5. Νεαμονιτής Γεώργιος
  6. Καραμούζος Εμμανουήλ
  7. Σπανογιάννης Κωνσταντινός
  8. Σφηκάκης Αντώνης
  9. Γκίλλας Νικόλαος
  10. Αμπάζης  Ματθαίος
  11. Γιαννάς Στέφανος
  12. Παπαγεωργάκης Δημήτρης
  13. Δροσινός Νικόλαος
  14. Αλάτσης Παναγιώτης
  15. Κουτσουράδης Γρηγόρης
  16. Γεωργούλης Ιωάννης
  17. Σκαπινάκης Ιωάννης
  18. Ψυχιάς Παναγιώτης
  19. Νέος Αθανάσιος
  • Γυναίκες: Για την κατάκτηση της 3ης θέσης στο Πρωτάθλημα Α2 Γυναικών για την αγωνιστική περίοδο 2017 -2018
  1. Μαρουλά Εμμανουέλλα
  2. Σύκα – Λεριώτη Ελπίδα
  3. Καρακούρου Ιωάννα
  4. Φραγκιά Δέσποινα
  5. Μισαήλιδη Κυριακή
  6. Σωτηράκη Ντένια
  7. Φαφαλιού Εύη
  8. Γιακούμη  Χρυσοβαλάντω
  9. Ταμβάκη Μυρτώ

10.  Κωνσταντινίδη Εμμανουέλα

11.  Κριμιζή Ισιδώρα

12.  Γκίλλα Πλουμιστή

13.  Γκίλλα Ατζελα

14.  Φράγκου Σοφία

15.  Χιονά Ιωάννα

16.  Χιονά Ειρήνη

17.  Κουμπή Ελένη

18.  Γκιάλη Αγγελική

19.  Ψαρρού Εβελίνα

 

ΣΥΝΕΠΕΙΑ

  • ΠΟΛΟ

Τιμής ένεκεν στον αθλητή Καρακούρο Ιωάννη για την συνέπεια που επέδειξε την αγωνιστική περίοδο 2017-2018

  • ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Τιμής ένεκεν στον αθλητή Μενή – Μαστρομιχαλάκη Σταμάτη για την συνέπεια που επέδειξε την αγωνιστική περίοδο 2017- 2018

  • ΙΣΤΙΟΠΛΟΙΑ

Τιμής ένεκεν στον αθλητή Βατάκη Γεώργιο για την συνέπεια που επέδειξε την αγωνιστική περίοδο 2017- 2018

Τιμής ένεκεν στην αθλήτρια Αναστασίου Θεανώ για την συνέπεια που επέδειξε την αγωνιστική περίοδο 2017- 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

TAGS

//-->